Gestionar – Bucuresti

    0
    99

    Website FarmaVet

    Responsabilitati principale:

    • Asigura in bune conditii: receptionarea, manipularea, colectarea si livrarea produselor;
    • Verifica marfa primita din punct de vedere calitativ si cantitativ;
    • Receptioneaza produsele in baza documentelor de livrare;
    • Efectueaza receptia fizica a marfurilor la intrarea in depozitul firmei;
    • Utilizeaza eficient spatiul de depozitare a marfurilor;
    • Respecta organizarea spatiilor de depozitare;
    • Participa la activitatea de inventar derulata de companie;
    • Se implica activ in coordonarea activitatii echipei din cadrul depozitului.

    Cerinte:

    • Studii medii
    • Buna cunoastere a pachetului MS Office
    • Atentie deosebita la detalii
    • Capacitate de organizare si planificare

    Aspecte organizatorice:

    • Salariu: motivant; bonuri de masa;
    • Perioada contractuala: determinat 3 luni cu posibilitate de prelungire pe inca 6 luni
    • Punct de lucru: mobil; trebuie sa fie disponibilitate de deplasare in orice punct de lucru din tara;
    • Transport si cazare: asigurate de companie; in cazul in care nu este nevoie de deplasari vor lucra in cadrul depozitului din Bucuresti
    • Program de lucru: luni-vineri, 8h/zi plus jumatate de ora pauza de masa

    Descrierea companiei:

    Farmavet este de peste 60 de ani cea mai cunoscuta firma distribuitoare de produse veterinare cu un portofoliul ce insumeaza mai mult de 2000 produse de uz zooveterinar. Sediul central este in Bucuresti si tine in permanenta legatura cu reteaua nationala de distributie ce cuprinde depozite zonale si locale si o retea proprie de farmacii veterinare.

    Mai multe detalii despre noi poti gasi accesand www.farmavet.ro.

    Upload your CV/resume or any other relevant file. Max. file size: 2 MB.
    Bifand aceasta casuta va dati accordul prelucrarii datelor personale cu scopul de a fi contactat de angajator