Marketing PR & Specialist

    0
    953

    Website Effective Advertising Agency

    Candidatul ideal

    Ne dorim de la tine sa fii pasionat de marketing, social media & PR.

    Daca doresti sa te alaturi echipei noastre ar trebui sa ai:

    • Creativitate, organizare si atitudine pozitiva
    • Experienta in gestionarea mixului de marketing & comunicare
    • Cunostinte de online marketing
    • Foarte bune abilitati de comunicare si relationare
    • Abilitati de lucru in echipa si individual
    • Dorinta de dezvoltare pe termen lung
    • Cunostinte bune de copywriting.
    • Cunostinte de FB Ads, Linkedin ADS etc.

    Descrierea jobului

    Te asteptam in echipa noastra, pentru a te ocupa de:

    • Crearea constanta de content pentru studentii/tinerii din Romania.
    • Sustinerea unei imagini de calitate a brandului Student News in mediul online.
    • Gestionarea proiectelor pentru brandul Student News si Effective-ads.ro
    • Copywriting pentru clientii nostri si diverse campanii social media.
    • Scrierea de articole daca esti pasionat/a.
    • Gestionarea conturilor de social media ale clientilor nostri.

    Cu ce contribuim noi:

    • Te sustinem in dezvoltarea profesionala si personala
    • Iti oferim feedback constructiv
    • Suntem o echipa de profesionisti, prietenoasa, care iti va fi alaturi in realizarea obiectivelor.

    Descrierea companiei

    Suntem agentia media care detine controlul asupra celor mai mari audiente de studenti din mediul online. Serviciul nostru se bazeaza pe promovarea targetata a unui business prin intermediul brandurilor studentesti in cele mai mari comunitati si pagini de Facebook de studenti din social media. Principalul nostru brand este chiar acest site, studentnews.info.

    Upload your CV/resume or any other relevant file. Max. file size: 2 MB.
    Bifand aceasta casuta va dati accordul prelucrarii datelor personale cu scopul de a fi contactat de angajator