Front Desk Receptionist

    0
    61

    Website Pescariu Sports&Spa

    Cerințe:

    Persoana organizata, disponibila pentru un program de lucru full time, in ture.
    Abilitati foarte bune de comunicare si orientare catre client.
    Cunostinte de limba engleza (nivel mediu).

    Condiții: Oferim un loc de munca stabil intr-o companie de top pe piata de servicii wellness, cu un pachet atractiv financiar si de beneficii (tichete de masa, bonusuri, acces la sala de fitness, aerobic, piscina). Programul de lucru este in ture, flexibil, potrivit si pentru studenti care isi doresc un job in paralel cu studiile.

    Responsabilități:​

    Primirea si inregistrarea clientilor
    Furnizarea informatiilor in legatura cu serviciile oferite de companie
    Depune toate eforturile pentru a asista clientii in rezolvarea situatiilor problematice
    Incaseaza banii pentru contravaloarea serviciilor vandute

    Upload your CV/resume or any other relevant file. Max. file size: 2 MB.
    Bifand aceasta casuta va dati accordul prelucrarii datelor personale cu scopul de a fi contactat de angajator