Social Media Content Creator

    0
    744
    • Flexibil
    • Part Time
    • Bucuresti

    Drept Unibuc Crush

    Candidatul ideal

    Drept UniBuc Crush recrutează!

    CANDIDATUL IDEAL:
    – studentă la drept ;
    – experienta in community growth & management reprezintă un avantaj
    – seriozitate,
    – capacitate de asimilare rapida, respectarea termenelor limita;
    – excelente abilitati de organizare si planificare;
    – atitudine proactiva si atentie sporita la detalii;
    – foarte bune abilitati de comunicare verbala si in scris;
    – initiativa, orientare catre rezultate;
    – abilitati de analiza si sinteza;
    – cunostinte bune de operare MS Office (Word, Excel), Meme Editor.

    Descrierea jobului

    CE VEI FACE:
    – Redactezi si intocmesti texte, meme-uri
    – Verifici si aduci modificari juridice la contractele comerciale incheiate cu clientii companiei;
    – Oferi consultanta juridica tuturor departamentelor companiei in problemele aparute.

    – Reprezinti interesele companiei in relatiile cu autoritatile publice, in special Registrul Comertului, DVBL

    – Mentii legatura cu clienții companiei;

    – Participarea activa la party-uri, drumeții montane, city brake-uri. ( OPȚIONAL)

    CE ITI OFERIM:

    Oportunitatea de a te dezvolta in cadrul uneia dintre cele mai cool compani de entertainment din Romania;
    Salariu si beneficii atractive;
    O echipa tanara si dinamica alaturi de care iti poti maximiza potentialul;

    Amabilitatea noastră de a împărtăși cu tine cunoștințele noastre  despre comunity growth & management, SEO, marketing online, PR.

    PROGRAM:

    Se lucreaza part time, de acasă.

    TE ASTEPTAM ALATURI DE NOI!

    Candidatii interesati pot trimite CV-ul insotit de scrisoare de intentie, fotografie si profilul  facebook pe adresa de e-mail: dreptunibuc007@gmail.com
    Numai candidatii selectati vor fi invitati la un interviu.

    Compania isi rezerva dreptul de a testa competentle declarate de catre candidati.

    Descrierea companiei

    Suntem  o societate cu capital romanesc, fondată de 3 studenți care şi-a început activitatea în domeniul publicității online și entertainment în anul 2017 și care are drept target studenții din Romania.

    Experiența noastră poate fi exprimată în cifre, astfel:

    3 ani experiență în domeniul publicității online & entertainment; 20 de  branduri dezvoltate; peste  220 de comunități propri;  peste 25.000 de participanți la evenimentele noastre din București;

    Succesul companiei nu se numără în numarul urmaritorilor noștri, ci în miile de amintiri din timpul studenției.

    Upload your CV/resume or any other relevant file. Max. file size: 2 MB.
    Bifand aceasta casuta va dati accordul prelucrarii datelor personale cu scopul de a fi contactat de angajator