Sofer Livrator

    0
    181

    Website FarmaVet

    Responsabilitati principale:

    • Livrarea comenzilor si produselor Farmavet in conditii optime si la timp.
    • Respectarea zilnica a programului traseelor de livrare.
    • Se ocupa de incarcarea si descarcare de marfa in/din masina.
    • Se asigura ca are documentatia necesara pentru a circula pe drumurile din Romania in mod legal.
    • Realizarea optima si eficenta a targetului de km lunar.
    • Incasarea facturilor care sa platesc la livrare.
    • Predarea zilnica a sumelor incasate catre departamentul de contabilitate.

    Cerinte:

    • Pentru noi sunt foarte importante urmatoarele aspecte: sa fi incasat bani de la clienti, sa fi lucrat cu facturi, chitante; sa fie dispus la efort fizic (el o sa incarce si o sa descarce marfa din masina).
    • Organizat, punctual, perseverent, serios, orientat catre nevoile clientului.
    • Experienta in domeniul distributiei minim 3 ani.
    • Vechime permis auto cat. B minim 3 an.
    • Minime cunostinte tehnice auto.
    • Rezistenta la efort.
    • Capacitate de adaptare in diverse situatii.
    • Capacitatea de a comunica usor cu colegii.

    Aspecte organizatorice:

    • Salariu motivant; tichete de masa
    • Perioada contractuala: nedeterminat
    • Instrumente de lucru: masina si telefon de serviciu
    • program de lucru: inegal
    • Zonele de livrare: zone limitrofe locatiei depozitului

    Descrierea companiei:

    Farmavet este de peste 60 de ani cea mai cunoscuta firma distribuitoare de produse veterinare cu un portofoliul ce insumeaza mai mult de 2000 produse de uz zooveterinar. Sediul central este in Bucuresti si tine in permanenta legatura cu reteaua nationala de distributie ce cuprinde depozite zonale si locale si o retea proprie de farmacii veterinare.

    Mai multe detalii despre noi poti gasi accesand www.farmavet.ro.

    Upload your CV/resume or any other relevant file. Max. file size: 2 MB.
    Bifand aceasta casuta va dati accordul prelucrarii datelor personale cu scopul de a fi contactat de angajator