Sofer protocol – Bucuresti

    0
    226

    Website FarmaVet

    Responsabilitati principale:

    • Asigura transportul persoanelor la/de la aeroport.
    • Duce diverse documente de diverse institutii ale statului.
    • Asigura transportul persoanelor ce trebuie sa mearga la banca.
    • Asigura aprovizionarea pe partea de papetarie/birotica.
    • Alte activitati solicitate de Directorul General/Asistent director.

    Cerinte:

    • Persoana de incredere, responsabila
    • Persoana capabila sa asigure confidentialitatea informatiilor cu care intra in contact
    • Experienta pe o pozitie similara
    • Capacitate de adaptare in diverse situatii.
    • Capacitatea de a comunica usor cu colegii.

    Aspecte organizatorice:

    • Salariu: motivant; bonuri de masa
    • Perioada contractuala: nedeterminat
    • Instrumente de lucru: masina si telefon de serviciu
    • Program de lucru: de luni pana vineri,inegal
    • Punct de lucru: Bucuresti – Giulesti, nr 333

    Descrierea companiei:

    Farmavet este de peste 60 de ani cea mai cunoscuta firma distribuitoare de produse veterinare cu un portofoliul ce insumeaza mai mult de 2000 produse de uz zooveterinar. Sediul central este in Bucuresti si tine in permanenta legatura cu reteaua nationala de distributie ce cuprinde depozite zonale si locale si o retea proprie de farmacii veterinare.

    Mai multe detalii despre noi poti gasi accesand www.farmavet.ro.

    Upload your CV/resume or any other relevant file. Max. file size: 2 MB.
    Bifand aceasta casuta va dati accordul prelucrarii datelor personale cu scopul de a fi contactat de angajator